Чому гіпс

Гіпс є природним матеріалом.
Гіпсовий камінь має кристалический структуру, при обробці при високих температурах відбувається хімічна реакція з втратою трьох чвертей води і його перетворенням в полугидрат. При змішуванні сухих гіпсових сумішей з водою, гіпс вбираючи воду знову приймає структуру гіпсового каменю, тобто свою природну структуру.
Гіпс отримують з природного матеріалу, і з додавання органічних речовин в кількості менш, ніж 1%, гіпс є екологічним матеріалом безпечним для здоров'я людини.
Гіпс матеріал має найбільш прийнятне значення рН для шкіри людини - (5,5).
Гіпс швидко вбирає надлишки вологості навколишнього середовища і грає стабілізуючу роль віддаючи вологу, коли рівень вологості повітря падає. З тієї причини є стабілізаторм вологості.
У відповідності з європейськими стандартами гіпс огнеупорен і входить в клас «А1 абсолютно не запалює». Захищає будови від вогню.
Гіпс це ідеальний матеріал для ремонту та реконструкцій старих будов, він не тріскається і не створює різницю текстури між старими і новими покриттями.
При відповідному змішуванні гіпсу з водою він легко приймає форму навіть у самих дрібних деталях.
Завдяки своїй пористій структурі гіпс поглинає звукові хвилі і забезпечує звукоізоляцію.
Завдяки своїм білим кольором гіпс створює відчуття чистоти і завершеності.
Гіпс легший матеріал у порівнянні з іншими класичними будівельними матеріалами (пісок, цемент, розчини суміші з вапном). Завдяки своїй легкості знижується навантаження на будівлі та знижуються транспортні витрати. Крім того, завдяки застосуванню в один шар забезпечується відчутна економія часу в порівнянні з часом застосування інших матеріалів.
Гіпс виробляється з меншою витратою енергії, ніж інші будівельні матеріали (вапняк, цемент ...) Таким чином, економія енергії вносить внесок в економіку країни.
Гіпс створює відчуття тепла взимку і прохолоди влітку завдяки своїй пористій структурі. Таким чином, він сприяє теплоізоляції приміщень. Гіпс, в порівнянні з іншими класичними матеріалами, швидше сохне і надає закінчену обробці.